Müşterilerimizin ve Meslektaşlarımızın Dikkatinedir.

Bella Color Kutu Sitesi içeriğine ilişkin her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi, belge ve her türlü fikri ve sınai haklar ile tüm telif hakları ve diğer fikri ve sınai mülkiyet hakları firmamıza aittir.

Internet sitesinde bulunan hiçbir bilgi; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez,sunulamaz ya da dağıtılamaz.

Sitenin bütünü veya bir kısmı kaynak gösterilmeden başka bir web sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.

Bella Color Kutu ürünlerinin yetkilendirilmeyen şahıs ve firmalarca şahsi ihtiyaçtan başka bir sebeple bilerek veya bilmeyerek elde bulundurulması, ticari alana konu edilmesi ile üretimi firmamızın maddi ve manevi haklarının ihlali anlamına gelmektedir. Bu fiillere iştirak edeceklerin ve fiilenyönetenlerin müştereken ve müteselsilen sorumlu olacağını bilginize sunarız.

TPE, 554 sayılı Endüstiriyel Tasarımların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararnamenin 12.ci maddesi gereğince korunmaktadır.

Web sitemize yapılacak olan sanal saldırılarda ve yasalara uygun olmayan davranışların tespiti halinde gerekli yasal işlem başlatılacaktır.